DIREKTORI KETUA JABATAN

Jabatan / Unit Nama Emel
PENGARAH Dr Mohd. Asri bin Riffin masrir@moh.gov.my
JABATAN PENGURUSAN
En Roy G Fender Entusa roygfender@moh.gov.my
UNIT KUALITI Dr Ardif Bin Damiri ardif@moh.gov.my
JABATAN KARDIOLOGI Dr Ong Tiong Kiam ongtk@moh.gov.my
JABATAN PEDIATRIK KARDIOLOGI Dr Martin Wong martinw@moh.gov.my
JABATAN PEMBEDAHAN KARDIOTORASIK Mr Jong Yuan Hsun
JABATAN ANESTESIOLOGI, KARDIOTORASIK & PERFUSI Dr Hasmizy Muhammad hasmizy@moh.gov.my
UNIT HEMODIALISIS Dr Clare Tan Hui Hong clarethh@moh.gov.my
JABATAN GERIATRIK Dr Tiong Ing Khieng iktiong@moh.gov.my
JABATAN UROLOGI
JABATAN RADIOLOGI Dr Teh Yong Sim tehys@moh.gov.my
JABATAN KECEMASAN & TRAUMA Dr Loretta Lau loretta.lau@moh.gov.my
JABATAN FARMASI En Ling Chun Ming ling_cm@moh.gov.my
JABATAN PATOLOGI En Jelin Nioi jelin@moh.gov.my
UNIT PEMULIHAN CARAKERJA Pn. Nora Bt Hamid nora3@hsi.gov.my
JABATAN DIETETIK & SAJIAN Pn. Tan Lee Sing tanleesing@moh.gov.my
UNIT FISIOTERAPI En Danson Chiew Sin Hooi danson@moh.gov.my
JABATAN KERJA SOSIAL PERUBATAN En. Richard Manggoi richardm@moh.gov.my
UNIT KESELAMATAN & KESIHATAN PEKERJAAN Dr Joyoki Chen joyoki@moh.gov.my
UNIT PENGURUSAN PENOLONG PEGAWAI PERUBATAN CAMO Nasir Ali ajnasir.ali@moh.gov.my
UNIT PENSTERILAN Matron Nyuhen ak Linggon nyuhen@moh.gov.my
UNIT RADIOTERAPI Pn Ubong Wan ubong@moh.gov.my
UNIT PENGURUSAN KEJURURAWATAN Matron Sa-reah bt Wahet sareahwahet@moh.gov.my
UNIT KEJURUTERAAN En. Alexson anak Kadir alexsonkadir@moh.gov.my
UNIT KAWALAN INFEKSI NS Norjannah bt Abbas norjannah_abas@moh.gov.my
UNIT REKOD PERUBATAN En. Victor bin Kambar victor@moh.gov.my